HORMANN SEGMENTINIŲ GARAŽO VARTŲ PRANAŠUMAI

 • taupo vietą – pakeliami lygiagrečiai su lubomis;
 • daugiau vietos garaže ir prieš jį;
 • vartus galima sumontuoti bet kokioje garažo angoje;
 • 14 cm platesnis pravažiavimo plotis, nei atveriamų vartų;
 • optimalus sandarinimas naudojant tarpines visose keturiose pusėse;
 • patogus būdas pakeisti senus vartus;
 • patikrinti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos standarto 13241-1 reikalavimus.

Daugiau informacijos kataloge

VARTŲ TIPAI


Išsirinkite Jums tinkamiausią:

– dvisieniai segmentiniai garažo vartai LPU 67 Thermo ir LPU 42 pasižymi neįtikėtina ir labai gera šilumine izoliacija.

stabilesni ir veikia tolygiau .

Kaip išsirinkti Hormann vartus (video patarimai)

PLIENINIŲ SEGMENTINIŲ VARTŲ MOTYVAI

 • S griovelis
 • M griovelis
 • L griovelis
 • T griovelis
 • Kasetė
 • Design L griovelis

KODĖL VERTA RINKTIS HORMANN SEGMENTINIUS VARTUS

Optimali ilgalaikė apsauga

Trapumui atspari, 4 cm aukščio plastikinė rėmo pėda apsaugo nuo galimos korozijos. Priešingai, nei siūlo konkurentai, ši ilgalaikė apsauga taip pat veikia esant ilgajam drėgnumo laikotarpiui.
Taigi, kartu su vartų grindų sandarikliu, rėmo pėda užtikrina gerą apdailą.

Efektyvi šiluminė izoliacija

Su „„Hörmann“ ThermoFrame“ dar labiau pagerinsite LPU vartų izoliacines savybes. Kartu su vartų rėmu lengvai montuojamas juodas plastikinis profilis užtikrina šilumos atskyrimą tarp rėmo ir mūro bei iki 15 %* pagerina izoliaciją. * dvigubos sienelės segmentinių garažo vartų LPU dydis: 5000 x 2125 mm

Praktiški sprendimai

Kad žmonėms būtų lengva įeiti į garažą, rekomenduojamos durys vartuose be užkliuvimo slenksčio. Tada dviračius arba sodo prietaisus galėsite pasiimti iš savo garažo neatidarę vartų. Nerūdijančiojo plieno slenkstis viduryje yra tik 10 mm, o kraštuose – 5 mm aukščio.

Didesnis saugumas

MECHANINIS PAKĖLIMO SAUGIKLIS

Nekviesti svečiai neturi jokių galimybių patekti į vidų. Jei garažo vartai uždaryti, atitraukimo saugiklis automatiškai užsifiksuoja kreipiamojo bėgelio atmuše, o vartai iš karto tvirtai užrakinami ir apsaugomi nuo išlaužimo. Šis patentuotas vartų užfiksavimas funkcionuoja visiškai mechaniškai ir, priešingai negu konkurentų pavaros, veikia ir dingus elektros srovės tiekimui

Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo ir įvažiavimo vartų pavarą, durų pavarą, šviesą ir kt. Šis „Hörmann“ sukurtas, itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, negendančiu veikimo nuotoliu užtikrina, kad joks pašalinis asmuo negalės nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Jis patikrintas ir sertifikuotas Bochumo Rūro universiteto saugos ekspertų.

Puikiai sureguliuotas ir 100% suderinamas

Visos „BiSecur“ pavaros, imtuvai ir valdymo elementai yra 100 % suderinami. Jūs galite patogiai valdyti „Hörmann“ vartų ir durų pavaras bei patogiai atidaryti garažo ar įvažiavimo vartus.
Su mūsų programa (išmaniesiems prietaisams su „iOS“, „Android“ operacinėmis sistemomis) ir  „BiSecur Gateway“ galite valdyti garažo ir įvažiavimo vartų pavarą, „Hörmann“ namo duris ( „ThermoCarbon“ / „ThermoSafe“ durys su automatinais užraktais S5 / S7 „Smart“) arba mobiliuoju telefonu ar planšete valdyti vidinių durų pavarą „PortaMatic“ ir kitus prietaisus.

Patogi vartų padėties užklausa

Jums daugiau nereikės blogu oru eiti į kiemą norint pasižiūrėti,  ar jūsų vartai uždaryti. Paspaudus mygtuką rankinio siųstuvo HS 5 BS šviesos diodo spalva parodys vartų padėtį. Pageidaujant, dar kartą paspaudus mygtuką (kai valdomi vartai nėra matomumo zonoje, reikalingas papildomas šviesos barjeras), vartai bus uždaryti.