Hoermann_Industrietore_3fcedc


Itin didelis atsparumas įbrėžimams

Ilgai išlieka skaidrusNepaisant stiprios apkrovos šiurkščioje pramoninėje aplinkoje, vartai su plastikiniu DURATEC įstiklinimu išsaugo ilgalaikį skaidrumą. Speciali, automobilių žibintų kokybės paviršiaus danga saugo stiklą nuo įbrėžimų ir valymo žymių.

Serijiniu būdu gaminamą DURATEC įstiklinimą galite įsigyti be antkainio visiems segmentiniams vartams su skaidriu plastikiniu stiklu – ir tik iš Hörmann.

 


Efektyvi šiluminė izoliacija

Efektyvi šiluminė izoliacijaŠildomiems paviljonams reikia gerai izoliuotų pramoninių segmentinių vartų. Pramoninius segmentinius Hörmann vartus pasirinktinai galėsite įsigyti su staktos jungtimi ThermoFrame, kuri naudojama staktai ir mūrui termiškai atskirti. Sandarinimo briaunos abiejose vartų pusėse ir dvigubas sandariklis sąramoje papildomai saugo nuo šilumos ir šalčio nuostolių. Taip šiluminės izoliacijos vertę padidinsite iki 21 %.

 


Praktiški sprendimai

Praktiški sprendimaiLengvesnę praeigą žmonėms garantuoja durys vartuose su nerūdijančiojo plieno slenksčiu. Vartuose iki 5510 mm pločio slenkstis viduryje yra tik 10 mm aukščio, o kraštuose – 5 mm. Taip gerokai sumažėja rizika suklupti ir lengviau pravažiuoti su ratais. Tam tikromis aplinkybėmis Hörmann duris vartuose be slenksčio galite naudoti kaip evakuacines duris arba jas galite pritaikyti neįgaliesiems.

 


Bekontaktė vartų kontrolė

Bekontaktė vartų kontrolėVisuose mechanizuotuose pramoniniuose segmentiniuose Hörmann vartuose įrengtas savikontrolis uždarymo briaunų saugiklis su optiniais jutikliais. Be antkainio taip pat galite pasirinkti anksčiau suveikiantį šviesos barjerą VL 1 bekontaktei vartų uždarymo briaunos kontrolei. Pasirinktinai taip pat įsigysite į staktą integruotas šviesines grotas HLG. Šiais sprendimais Jums siūloma didesnė sauga, greitesnė vartų eiga ir mažesnės tikrinimo bei techninės priežiūros išlaidos.