Šeši veiksniai: Saugumas, Apsauga, Šiluma, Ilgaamžiškumas, Patogumas, Išvaizda


Saugumas Jums

pirstaiRemiantis statistika (http://www.garagedoorchildsafety.com/injury_report.html), daugiausiai sužalojimų kyla dėl galūnių prispaudimo ir nukritusių vartų. Hörmann vartai neturi vietų, kuriose galima prisispausti ranką net vaikai. Bėgiai ir segmentai sumodeliuoti taip, kad nėra kaip nukentėti.

 

 

 
spyruokleAtsižvelgiant į antrą nukentėjimų nuo vartų priežastį – vartų užkritimą, buvo sustiprintos spyruoklės. Jos gaminamos iš kokybiško metalo ir svarbiausia – tai yra spyruoklė spyruoklėje. Tokiu atveju jei spyruoklė nutrūksta, viduje esanti kita spyruoklė išlaiko vartus nekrentant.

Jei variklis pajunta kliūtį vartam užsidarinejant, jis pakelia vartus apie 40 cm. Todėl jis atsitiktinai neprispaus žmonių ar daiktų.

 

 


Apsauga nuo įsilaužimo

Galite ramiai miegoti, žinodami, kad įsigijote Hörmann vartus. Patentuota technologija užfiksuoja vartų pavaros uždarytą padėtį taip, kad jų nepavyktų pakelti. Pavara sukomplektuota su specialiu kabliu, kuris vartam užšidarius automatiškai užsikabina. Dėl šios Hörmann patentuotos technologijos ir pačios pavaros rotoriaus pasipriešinimo jėgos vartai tampa saugesni už kitų konkurentų siūlomus vartus.

Svarbu: nauja BiSecurity pavarų sistema visada keičia siunčiamą pultelio kodą. Jokie pašaliniai vagių kodų skaitytuvai negalės panaudoti nuskaityto Jūsų pultelio išsiųsto kodo, kad atidarytų vartus, nes kodas bus pasikeitęs.

Kadangi Jūs ir Jūsų šeima namie norite jaustis saugūs, visose Hörmann ThermoPro duryse serijinės gamybos metu įmontuojami keliagubi užraktai. ThermoPro durų vyrių pusė užfiksuota trimis fiksavimo kaiščiais. ThermoPro Plus durys vyrių pusėje apsaugotos nuo išlaužimo ištisine apsaugine juosta. Tai suteiks Jums saugumo jausmą.


Šilumos izoliacija

Dauguma gamintojų nurodo vartų arba durų šiluminę izoliaciją neįskaičiuojant vartų bėgių arba durų staktos. Jei atsižvelgiama į šiuos komponentus, galutinė šiluminė izoliacija stipriai pasikeičia. Hörmann produktai yra patikrinti laboratorijose ir šis rodiklis yra tikslus. O kadangi vartų segmentų storis neįvardina, iš kokio tankio (kiek sveria kubinis metras) medžiagos yra pagamintas segmento vidus, segmento storis tik dalinai įtakoja šilumą.

vartu charakteristikos

Taip pat Hörmann siūlo papildomą bėgių profilį ThermoFrame. Juodas profilis apdengia baltus bėgius ir padidina vartų šilumos izoliaciją iki 15%.

Hörmann durų šilumos izoliacija, priklausomai nuo tipų ir įstiklinimų, yra išmatuota atskirai.


Ilgamečiai vartai ir durys

Ilgalaikiai bandymai realiomis sąlygomis užtikrina, kad serijiniai gaminiai bus gerai apgalvoti ir atitiks Hörmann kokybę. Už tai, taip pat už puikias technines specifikacijas ir bekompromisės kokybės sistemas iš Hörmann gausite 10 metų garantiją visiems segmentiniams vartams ir 2 metų garantiją Hörmann pavaroms (plačiau apie garantiją http://www.hormann.lt/index.php?id=29668)

Vartai gaminami iš kokybiškų medžiagų ir nebijo korozijos ar dažų atsilupimo. Speciali apsauginė bėgių pėda apsaugos nuo, ypatingai mūsų klimatui aktualiam, bėgių rūdijimui.

Nepaisant visko, Hörmann išlaiko atsargines detales mažiausiai 10 metų. Tad jei oficiali vartų konstrukcija pasikeis, nuo to laiko net po 10 metų būsite ramūs žinodami, kad vartų detalių gausite lengvai.


Komfortiški sprendimai

Naujausia BiSecurity sistema ne tik keičia dažnį, bet ir turi grįžtamąjį ryšį. Turint 5 mygtukų pultelį vidurinis mygtukas parodo vartų padėtį, todėl nereikia bėgti prie garažo vartų ir žiūrėti ar jie tikrai uždaryti.

Iki 50 % didesnis atidarymo greitis su „SupraMatic“ pavaros mechanizmu ir Hörmann segmentiniais vartais taupo jūsų laiką ir sumažina nelaimingų atsitikimų riziką, ypač intensyvaus eismo gatvėse. Pakilimo greitis 22 cm/sek.

Lengvas pavaros atjungimas dingus elektrai.

Durų slenkstis vartuose yra tik 5 mm aukščio


Dizainą renkatės Jūs

Hörmann vartai ir durys turi didelį pasirinkimą. Segmentų lentelių tipas, spalva, įspaudimo raštas, medžio dekoras. Viską renkatės Jūs. Daugiau informacijos segmentinių vartų kataloge.