Garagen-Sectionaltore-Milieu_28


Kokybiškos medžio imitacijos


Decograin paviršiai palieka įspūdį dėl įspausto medžio išvaizdos rašto. Patrauklus vaizdas sukuriamas naudojant UV atsparią sintetinę plėvelinę dangą išorinėje plieninių segmentų pusėje. Dėl ypatingos paviršiaus apsaugos garažo vartai ilgai išlieka gražūs.

Decograin plieninių vartų vidinės pusės dažniausiai būna pilkšvo atspalvio (RAL 9002). Jei dvisieniai plieniniai vartai yra saulės pusėje, reikia vengti tamsių paviršių, nes dėl galimo plokštės išlinkimo gali sutrikti vartų veikimas.


Keturi segmentų griovelių tipai

vartu grioveliai

Vartai gali būti klasikinės formos siaurais S — grioveliais, M — platesniais ir L —  plačiausiais grioveliais. Taip pat galima rinktis ir segmentus padalintus kasetėmis.


16 standartinių spalvų už tą pačią kainą

standartines spalvos

Dvisienius vartus ir šonines duris Jūs galite užsisakyti standartiškai pilkšvai baltos spalvos, RAL 9016, arba papildomai pasirinkti iš 15 standartinių spalvų ir maždaug 200 spalvų pagal RAL (išskyrus perlų, švytinčias ir metalų atspalvio spalvas).

Paviršiai optimaliai apsaugoti nuo korozijos. Karštojo cinkavimo medžiaga ir aukštos kokybės abipusė poliesterio pagrindo danga lietų paverčia lašeliais, kurie nurieda nepalikdami dryžių. Beveik visiškai išvengiama aplinkos veiksnių suformuojamų papilkėjusių vietų.


Skirtingi vartų paviršiai

Woodgrain
Ant šio tvirto medžio struktūros paviršiaus su originalia medžio rievių pjūvio imitacija net ir mažiausi įbrėžimai lengvai pataisomi.

Silkgrain
Šis šilko lygumo paviršius atrodo labai elegantiškai ir itin dera prie modernios architektūros.

Sandgrain Titan
Antracito spalvos, tikroviškai atrodančios struktūros paviršių Titan galite įsigyti už panašią kainą, kaip pilkšvai baltos spalvos Silkgrain paviršių.

Micrograin
Šis paviršius palieka įspūdį dėl lygiame pliene įspausto banguoto profilio, sukuriančio atitinkamą šviesos ir šešėlių efektą.